Nazwa forum

Opis forum


#1 2014-03-06 10:35:52

Tereska

Gość

Salon urody

Jakie znacie salonu urody w Warszawie? Ja uczęszczam często do dayspa.tuanclub.pl i jestem zadowolona z efektów:) Każda kobieta powinna sobie pozwolić na chwileczkę zapomnienia:)

#2 2014-03-07 13:06:55

Mila

Gość

Re: Salon urody

Tereska napisał:

Jakie znacie salonu urody w Warszawie? Ja uczęszczam często do dayspa.tuanclub.pl i jestem zadowolona z efektów:) Każda kobieta powinna sobie pozwolić na chwileczkę zapomnienia:)

Zgadzam się z Tobą. Nie ma brzydkich kobiet są kobiety zaniedbane. Apropo tego salonu jest dosyć sławny w Wawie bo ciągle o nim słyszę.

#3 2014-03-07 15:03:28

Sara

Gość

Re: Salon urody

Tereska napisał:

Jakie znacie salonu urody w Warszawie? Ja uczęszczam często do dayspa.tuanclub.pl i jestem zadowolona z efektów:) Każda kobieta powinna sobie pozwolić na chwileczkę zapomnienia:)

Ja jeszcze o nim nie słyszałam ale ofertę mają fajną. Warto się przejść i przekonać na własnej skórze.

#4 2014-03-27 11:11:03

Marcysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Salon urody

Żaden salon urody nie pomoże jak nie dba się o swoje zdrowie. Jak byłam ostatnio na badaniach eeg w MPMedical i lekarz powiedział że od stresu, że za mało ruchu mam problemy z sercem.

Ostatnio edytowany przez Marcysia (2014-03-27 11:12:47)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiarenapl.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.bractwo-neonii.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl www.newvestroiabakugan.pun.pl