Nazwa forum

Opis forum


#1 2014-05-02 16:32:54

Marcysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-25
Posty: 15
Punktów :   

Renta

Moja siostra uległą wypadkowi i stara się o rentę. Wie może ktoś ile wynosi taka renta powypadkowa i czy trudną taką rentę uzyskać? To byłoby teraz jedyne źródło dochodu mojej siostry i bardzo się martwię czy uda jej się wywalczyć rentę:(

Offline

#2 2014-05-23 10:53:37

Sara

Gość

Re: Renta

Nie wiem jak Ci pomóc. W podobnej sprawie mojej koleżance z pracy pomógł Sangowski. Dobry specjalista właśnie od odszkodowań i rent chyba też. Wejdź na jego stronę i poczytaj sobie.

#3 2014-05-27 09:19:38

Malwina

Gość

Re: Renta

Dosyć popularny jest ten Sangowski. Słyszałam, że jest skuteczny a to chyba najważniejsze. Teraz ciężko trafić na dobrego fachowca, który zna się na tym co robi.

#4 2014-05-29 14:53:17

Wiola

Gość

Re: Renta

Dobrego specjalistę można poznać po tym jak się odnosi do swoich klientów. Moja siostra, która mieszka w Poznaniu potrzebowała pomocy w sprawie odszkodowania za wypadek samochodowy (nie z jej winy) Sangowski bardzo jej pomógł. Wykazał się sporą wiedzą i udzielał rzetelnych porad. Dzięki czemu siostra wygrała skomplikowaną sprawę.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwo-neonii.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.shinobiarenapl.pun.pl www.9lo3e.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl